O firmie

AUTO WACHE to firma rodzinna Ewy i Józefa Wache. Obecnie tworzą ją trzy salony sprzedaży samochodów marek Suzuki, Mitsubishi, Mazda oraz Kia - serwis oraz część usługowa, gwarantująca kompleksową obsługę w zakresie serwisu mechanicznego, blacharskiego, lakierniczego i badań technicznych samochodów do 3,5 tony.

Firma ma prawie 30 letnią tradycję ale jej znaczący rozwój to ostatnie 16 lat.

  • 1995 rok autoryzacji marki Daewoo w zakresie napraw blacharskich i lakierniczych.
  • 2001 rok pełna autoryzacja marki Mitsubishi,
  • 2002 rok pełna autoryzacja marki Suzuki,
  • 2004 rok otwarcie serwisu Mazdy,
  • 2005 rok pełna autoryzacja Kia

Skalę i kierunek rozwoju naszej firmy najlepiej oddaje wiele dyplomów i wyróżnień przyznanych przez różne gremia w ostatnich latach. Warto w szczególności wymienić te, które mają znaczenie z punktu widzenia klienta, a firmie przynoszą ogromny prestiż.

Najważniejsza to nagroda Davida przyznana na I Europejskim Kongresie Dealerów Mitsubishi w Hiszpanii za osiągnięcia sprzedaży, kulturę i profesjonalizm obsługi, innowacyjność w promocji salonu. Firma nasza otrzymała tę nagrodę jako jedna z czterech w Europie.

Firma nasza zdobyła również wyróżnienie za największy przyrost sprzedaży samochodów reprezentowanych marek w latach 2003, 2004, 2005 i 2006.

Auto Wache to firma, która podąża drogą ciągłego doskonalenia zyskując zaufanie klientów oraz importerów.

Osiągnięcia nasze zostały docenione listami gratulacyjnymi przez gospodarzy naszego regionu Wojewody Wielkopolskiego oraz Marszałka Województwa Wielkopolskiego, których zdaniem nasza firma znakomicie wpisała się w nową gospodarczą rzeczywistość.